Salsa Ladies Styling

Zajęcia solo

Co to jest Salsa Ladies Styling?

Salsa Ladies Styling to zajęcia solowe dla Pań, które chcą rozwinąć swoją kobiecość i zmysłowość na parkiecie. Na zajęciach pracujemy nad wykorzystywaniem swojego ciała, ruchu rąk i bioder, aby zyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu. Lekcja rozpoczyna się rozgrzewką oraz ćwiczeniami poprawiającymi koordynację ruchową oraz szybkość. Dalszy ciąg to nauka kroków, figur oraz całych choreografii salsowych z wykorzystaniem elementów stylingowych. Salsa solo to idealny wybór, jeśli uwielbiasz rytmy latynoamerykańskie. Taniec to również idealny sposób na utrzymanie sylwetki fit oraz dobrej kondycji, przecież od dawna wiadomo, że ruch to zdrowie! Jeśli dodamy do tego naukę tańca wychodzi mieszanka wybuchowa, której nie możesz przegapić. Zapraszamy w samym centrum Łodzi.

Dla kogo?

Dla kobiet w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania. Są to zajęcia open na których za każdym razem przygotowywana jest nowa, krótka choreografia.

Co założyć?

Najlepiej coś w czym czujesz się swobodnie, ale kobieco. Getry lub spodnie, top, koszulka, wygodne buty na cienkiej podeszwie lub buty taneczne jeśli już takie masz.

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Salsa Ladies Styling
poziom P0
18:00 - 19:00
Justyna
1 zajęcia

Wtorek

  • Salsa Ladies Styling poziom P0Justyna
    1 zajęcia
    18:00 - 19:00
No events available!