agencja-taneczna-lodz-eventy-pokazy-tanca

Agencja Taneczna
Eventy | Pokazy Taneczne| Imprezy dla Firm | Imprezy Integracyjne

Latin Dance Agency – kim jesteśmy?

Agencja LatinDanceAgency to grupa profesjonalnych, energicznych, młodych tancerek i tancerzy organizująca pokazy na terenie całego kraju. Wbrew pozorom grupa tańczy nie tylko techniki latino! Nasi tancerze to wszechstronnie uzdolnione osoby posiadające doświadczenie w zakresie zarówno tańców solowych, jak i parowych.

Co oferujemy?

Grupa tancerzy LDA organizuje pokazy taneczne na terenie całej Polski. W zależności od rodzaju i charakteru zlecenia, grupa dostosuje choreografię i oprawę występu do potrzeb klienta. Nasi profesjonalni tancerze zrealizowali już wiele zleceń zarówno podczas imprez firmowych, jak i imprez okolicznościowych.

O nas

LatinDanceAgency to grupa licząca kilkunastu tancerzy i tancerek specjalizujących się w rozmaitych technikach: od standardowych tańców towarzyskich, przez style sensualne, jak bachata czy zouk, po techniki solowe, na przykład hiphop, sexy dance czy taniec współczesny. Nasi tancerze posiadają wieloletnie doświadczenie w pokazach przed publicznością, nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Tancerze LDA regularnie uczestniczą w zajęciach i warsztatach tanecznych, aby nieustannie doszkalać się i szlifować swoje umiejętności.

Kogo obsługujemy?

LatinDanceAgency organizuje pokazy taneczne zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Występujemy na różnego rodzaju eventach i imprezach okolicznościowych, m.in. bankietach, konferencjach, pokazach mody, teledyskach, akcjach promocyjnych, imprezach firmowych, weselach i wielu innych!

Skontaktuj się z nami…

tel.: +48 513 141 360
E-mail: biuro@latinacademy.pl