Pierwszy Taniec | Kurs Tańca dla Narzeczonych

Ślub i towarzyszące mu wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu dwojga ludzi. Nie jest więc dziwne to, że młodzi dokładają wszelkich starań, aby nawet najmniejszy szczegół wypadł perfekcyjnie oraz by całość dopięta była na ostatni guzik. Częstym powodem wielu zmartwień i ciągłego stresu jest pierwszy taniec weselny młodej pary. Jednak nasi kursanci jednogłośnie stwierdzają, że z pomocą instruktorów LDA wszystko staje się łatwe i przyjemne! 

Pragniemy aby taniec, który uroczyście otwiera wesele, zapierał dech w piersiach, zapadał w pamięci gości oraz sprawiał, że nawet wiecznie surowy wujek Zbyszek uroni łezkę wzruszenia. Dlatego też choreografie przygotowywane przez naszych instruktorów przystosowywane są indywidualnie do umiejętności i potrzeb każdego klienta. Nauka tańca weselnego staje się wtedy czystą przyjemnością.

OFERTA – Nauka Pierwszego Tańca

Oferta lekcji pierwszego tańca w naszej szkole jest naprawdę duża. Jako Latin Dance Academy proponujemy Państwu m.in. techniki latino, tj. bachata, salsa czy kizomba, w których nasza szkoła się specjalizuje. Tańce te cieszą się coraz większą popularnością podczas weselnych przyjęć. Bachata jako pierwszy taniec na pewno będzie oryginalnym wyborem i zaskoczy niejedną osobę. Mamy jednak świadomość, że ponadczasowa klasyka jest zawsze w modzie, dlatego w naszej ofercie lekcji pierwszego tańca slubnego znajdziecie również techniki standardowe, tj. walc angielski czy walc wiedeński oraz tańce użytkowe np. disco samba.

Na specjalne życzenie klienta tworzymy choreografie oparte o elementy różnych technik tańca.

OFERTA – Nauka Pierwszego Tańca

Oferta lekcji pierwszego tańca w naszej szkole jest naprawdę duża. Jako Latin Dance Academy proponujemy Państwu m.in. techniki latino, tj. bachata, salsa czy kizomba, w których nasza szkoła się specjalizuje. Tańce te cieszą się coraz większą popularnością podczas weselnych przyjęć. Bachata jako pierwszy taniec na pewno będzie oryginalnym wyborem i zaskoczy niejedną osobę. Mamy jednak świadomość, że ponadczasowa klasyka jest zawsze w modzie, dlatego w naszej ofercie lekcji pierwszego tańca ślubnego znajdziecie również techniki standardowe, tj. walc angielski czy walc wiedeński oraz tańce użytkowe np. disco samba.

Na specjalne życzenie klienta tworzymy choreografie oparte o elementy różnych technik tańca.

Czym się wyróżniamy?

  • uczymy w języku polskim i angielskim
  • mamy indywidualne podejście do każdego klienta
  • pomagamy dobrać odpowiednią muzykę
  • zapewniamy próby na profesjonalnych salach tanecznych
  • instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu
  • terminy prób ustalają klienci
  • dla zapracowanych organizujemy kursy intensywne

nauka-bachaty-szkola-tanca-lodz

OFERTA TECHNIK

CENNIK

1 lekcja z 1 instruktorem – 140 zł
1 lekcja z parą instruktorów – 170 zł
pakiet Młodej Pary – 10 lekcji z parą instruktorów – 1499 zł