Pytania i odpowiedzi

FAQ

Czy w szkole honorowane są karty sportowe?

Tak, w LDA honorujemy karty: MultiSport Plus, FitProfit. PZU Sport oraz OK system.

 

Czy na zajęcia parowe muszę przyjść z partnerem/partnerką?

Jedynym warunkiem wejścia na trening jest dobry humor 🙂
Niezależnie od tego czy masz partnera do tańca, możesz uczestniczyć w każdych zajęciach organizowanych przez Latin Dance Academy. Podczas kursów zmieniamy się w parach, zatem każdy Pan tańczy z każdą z Pań. Jeżeli przychodzicie ze swoją drugą połówką i nie chcecie się zmieniać się w parach – również nie stanowi to problemu! 🙂

 

W co ubrać się na zajęcia?

Ubrania treningowe nie powinny krępować ani ograniczać twoich ruchów. To Ty masz czuć się na zajęciach swobodnie i komfortowo, niezależnie od tego czy założysz dresy, czy jeansy. Wybór należy do Ciebie! Prosimy jedynie o zmianę obuwia na zajęcia.

 

Czy muszę dokonywać zapisu na regularny kurs tańca, by zarezerwować miejsce?

Nie wymagamy wcześniejszych zapisów na kursy. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy w grafiku pojawia się jasna informacja o zapisach na daną technikę.

 

Zależy mi, aby uczęszczać na kurs tańca, niestety nie mam z kim zostawić mojej pociechy. Czy znajduje się w szkole kącik zabaw dla dzieci?

W szkole nie ma odrębnego kącika zabaw dla dzieci, natomiast można ze spokojem zostawić swoją pociechę pod opieką recepcjonistki. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko czuło się u nas komfortowo i bezpiecznie.

 

Czy będąc w szkole po raz pierwszy mogę dołączyć do grupy średniozaawansowanej bądź zaawansowanej, czy należy najpierw przejść poziom początkujący?

Poziom zaawansowania zajęć dostosowujesz do własnych umiejętności. Jeśli uczyłeś się tańczyć zanim trafiłeś do naszej szkoły, możesz dołączyć na zajęcia o dowolnym stopniu trudności. Nie wiesz na jaki poziom wybrać? Bez obaw! Nasi instruktorzy zawsze służą pomocą 🙂

 

Czy szkoła ma w ofercie karty podarunkowe?

Oczywiście, jest możliwość zakupienia karnetu w formie karty podarunkowej. Realizujemy również zamówienia na spersonalizowane vouchery.

 

Mój karnet traci ważność, a ja właśnie zachorowałam/em. Czy zatem niewykorzystane zajęcia przepadną?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się na treningu, prosimy o informację – wiadomość, bądź telefon. Mając wcześniejsze powiadomienie, możemy przedłużyć ważność Twojego karnetu.

 

Jaki jest przedział wiekowy uczestników poszczególnych grup?

Na zajęciach możemy spotkać osoby z różnych grup wiekowych. Oprócz zajęć zorganizowanych, tj. dziecięca formacja czy zajęcia dla seniorów nie ma konkretnych przedziałów wiekowych, w jakich powinni mieścić się uczestnicy zajęć. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że mimo różnic wiekowych wszyscy uczestnicy kursów mocno się integrują i świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

 

Czy muszę umieć tańczyć, aby uczestniczyć w zajęciach?

Kursy tańca kierowane są zarówno do osób, które tańczą od lat, jak i do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją taneczną przygodę. Wszyscy uczestnicy przychodzą na zajęcia w jednym celu – aby nauczyć oraz doskonalić swoje ruchy w tańcu. Nie ma więc żadnego wymogu, aby przychodzić na zajęcia z jakimikolwiek umiejętnościami w tym zakresie. Instruktorzy Latin Dance Academy wszystkiego Cię nauczą 🙂