Pełnia Życia w Rytmach Latino

Grafik

Sala 103

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00
Reggaeton
Grupa Choreograficzna
13:30 - 14:30
Ania

Sexy Dance
poziom P1
14:30 - 15:30
Ania
1 zajęcia
14:00
15:00
17:00
Bachata
Footwork&Bodymovement
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
Latynoskie Pośladki
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Maciek
Dołącz do grupy!
18:00
Reggaeton
Intenso. Od podstaw
18:00 - 19:00
Ania
Reggaeton
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Bachata
Footwork&Bodymovement
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!
Bachata Ladies Styling
Grupa Choreograficzna
18:00 - 19:00
Monika
Reggaeton
Intenso. Od podstaw
18:00 - 19:00
Ania
Bachata Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Magda
19:00
Bachata
poziom S
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Taniec Użytkowy
poziom P1
19:00 - 20:00
Konrad i Martyna
4 zajęcia
Bachata
poziom S1
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
Intenso P3
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
Bachata
Poziom S OPEN
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
20:00
Bachata
Poziom S2
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
Friday's Footwork Meeting
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
Intenso P3
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
21:00
Bachata
poziom S OPEN
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S2
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Bachata
Od podstaw!
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
start 26.06
Footwork & Bodymovement
Czerwcowe Spotkania z Salsą
6, 13, 27.06
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna
Bachata
poziom P1
21:00 - 22:00
Michał, Magda S.
4 zajęcia

Poniedziałek

  • Reggaeton Intenso. Od podstawAnia
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom SDaniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata Poziom S2Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S OPENMarcin, Magda
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Reggaeton poziom OPENAnia
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Taniec Użytkowy poziom P1Konrad i Martyna
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S2
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00

Środa

  • Bachata Footwork&Bodymovement
    Od podstaw!
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Bachata Footwork&Bodymovement
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom S1
    Daniel, Monika
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3 Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata Od podstaw!
    Daniel, Monika
    start 26.06
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata Ladies Styling Grupa ChoreograficznaMonika
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom S2Daniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Footwork & Bodymovement Czerwcowe Spotkania z Salsą
    6, 13, 27.06
    Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Latynoskie Pośladki poziom OPENMaciek
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Reggaeton Intenso. Od podstaw Ania
    18:00 - 19:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Friday's Footwork Meeting
    Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P1
    Michał, Magda S.
    4 zajęcia
    21:00 - 22:00

Sobota

  • Reggaeton Grupa ChoreograficznaAnia
    13:30 - 14:30
  • Sexy Dance poziom P1Ania
    1 zajęcia
    14:30 - 15:30

Niedziela

  • Bachata Ladies Styling poziom OPENMagda
    18:00 - 19:00
  • Bachata Poziom S OPEN
    Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00
Reggaeton
Grupa Choreograficzna
13:30 - 14:30
Ania
14:00
18:00
Reggaeton
Intenso. Od podstaw
18:00 - 19:00
Ania
Reggaeton
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Reggaeton
Intenso. Od podstaw
18:00 - 19:00
Ania

Poniedziałek

  • Reggaeton Intenso. Od podstawAnia
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • Reggaeton poziom OPENAnia
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00

Piątek

  • Reggaeton Intenso. Od podstaw Ania
    18:00 - 19:00

Sobota

  • Reggaeton Grupa ChoreograficznaAnia
    13:30 - 14:30
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Latynoskie Pośladki
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Maciek
Dołącz do grupy!

Piątek

  • Latynoskie Pośladki poziom OPENMaciek
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Bachata Ladies Styling
Grupa Choreograficzna
18:00 - 19:00
Monika
Bachata Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Magda

Czwartek

  • Bachata Ladies Styling Grupa ChoreograficznaMonika
    18:00 - 19:00

Niedziela

  • Bachata Ladies Styling poziom OPENMagda
    18:00 - 19:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14:00
Sexy Dance
poziom P1
14:30 - 15:30
Ania
1 zajęcia
15:00

Sobota

  • Sexy Dance poziom P1Ania
    1 zajęcia
    14:30 - 15:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Bachata
poziom S
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S1
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
Intenso P3
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
Bachata
Poziom S OPEN
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
20:00
Bachata
Poziom S2
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
Friday's Footwork Meeting
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
Intenso P3
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
21:00
Bachata
poziom S OPEN
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S2
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Bachata
Od podstaw!
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
start 26.06
Bachata
poziom P1
21:00 - 22:00
Michał, Magda S.
4 zajęcia

Poniedziałek

  • Bachata poziom SDaniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata Poziom S2Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S OPENMarcin, Magda
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S2
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00

Środa

  • Bachata poziom S1
    Daniel, Monika
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3 Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata Od podstaw!
    Daniel, Monika
    start 26.06
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata poziom S2Daniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00

Piątek

  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Friday's Footwork Meeting
    Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P1
    Michał, Magda S.
    4 zajęcia
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Bachata Poziom S OPEN
    Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Bachata
Footwork&Bodymovement
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
18:00
Bachata
Footwork&Bodymovement
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!

Środa

  • Bachata Footwork&Bodymovement
    Od podstaw!
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Bachata Footwork&Bodymovement
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Taniec Użytkowy
poziom P1
19:00 - 20:00
Konrad i Martyna
4 zajęcia

Wtorek

  • Taniec Użytkowy poziom P1Konrad i Martyna
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Footwork & Bodymovement
Czerwcowe Spotkania z Salsą
6, 13, 27.06
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna

Czwartek

  • Footwork & Bodymovement Czerwcowe Spotkania z Salsą
    6, 13, 27.06
    Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00
No events available!
No events available!

Sala 105

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Jazz
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!
Stretching
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!
Jazz
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
18:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!
Bachata Ladies Styling
poziom P3
18:00 - 19:00
Monika
3 zajęcia
Latin Solo
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Martyna
Dołącz do grupy!
Salsa Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Justyna
Dołącz do grupy!
19:00
Taniec dla Nowożeńców
Szczegóły wkrótce!
19:00 - 20:00
Salsa
LA poziom S3
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Salsa Cubana
poziom P2
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
3 zajęcia
Salsa
NY poziom S1
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
1 zajęcia
Kizomba
poziom P3/S1
19:00 - 20:00
Darek, Aga
1 zajęcia
Zouk
poziom P1
Ignac, Nela
19:00 - 20:00
2 zajęcia
Zapraszamy Panów!
20:00
Salsa
LA poziom P1
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Zouk
poziom S2/S3
20:00 - 21:00
Ignac, Nela
Salsa
LA poziom S3
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna!
20:00 - 21:00
Paweł i Justyna
Dołącz do grupy!
Kizomba
poziom P1
20:00 - 21:00
Darek, Aga
3 zajęcia
21:00
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
Kizomba
poziom S1
21:00 - 22:00
Darek, Aga
2 zajęcia
Salsa Cubana
poziom S3
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
Kizomba
Grupa Choreograficzna
21:00 - 22:00
Darek, Aga

Poniedziałek

  • Jazz Od podstaw!Sylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Taniec dla Nowożeńców Szczegóły wkrótce!
    19:00 - 20:00
  • Salsa LA poziom P1Daniel, Monika
    2 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Stretching poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Bachata Ladies Styling poziom P3
    Monika
    3 zajęcia
    18:00 - 19:00
  • Salsa LA poziom S3Daniel, Monika
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Zouk poziom S2/S3Ignac, Nela
    20:00 - 21:00
  • Kizomba poziom S1Darek, Aga
    2 zajęcia
    21:00 - 22:00

Środa

  • Jazz poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Latin Solo poziom OPENMartyna
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Salsa Cubana poziom P2Paweł, Justyna
    3 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Salsa LA poziom S3Paweł, Justyna
    20:00 - 21:00
  • Salsa Cubana poziom S3Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Salsa Ladies Styling poziom OPENJustyna
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Salsa NY poziom S1Paweł, Justyna
    1 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna!Paweł i Justyna
    Dołącz do grupy!
    20:00 - 21:00
  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Kizomba poziom P3/S1Darek, Aga
    1 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Kizomba poziom P1
    Darek, Aga
    3 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Kizomba Grupa ChoreograficznaDarek, Aga
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Zouk poziom P1
    Ignac, Nela
    2 zajęcia
    Zapraszamy Panów!
    19:00 - 20:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna!
20:00 - 21:00
Paweł i Justyna
Dołącz do grupy!

Czwartek

  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna!Paweł i Justyna
    Dołącz do grupy!
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa Cubana
poziom P2
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
3 zajęcia
21:00
Salsa Cubana
poziom S3
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna

Środa

  • Salsa Cubana poziom P2Paweł, Justyna
    3 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Salsa Cubana poziom S3Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
18:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!

Poniedziałek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Latin Solo
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Martyna
Dołącz do grupy!

Środa

  • Latin Solo poziom OPENMartyna
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Bachata Ladies Styling
poziom P3
18:00 - 19:00
Monika
3 zajęcia

Wtorek

  • Bachata Ladies Styling poziom P3
    Monika
    3 zajęcia
    18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Jazz
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!
Jazz
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!

Poniedziałek

  • Jazz Od podstaw!Sylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00

Środa

  • Jazz poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika

Poniedziałek

  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    21:00 - 22:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Kizomba
poziom P3/S1
19:00 - 20:00
Darek, Aga
1 zajęcia
20:00
Kizomba
poziom P1
20:00 - 21:00
Darek, Aga
3 zajęcia
21:00
Kizomba
poziom S1
21:00 - 22:00
Darek, Aga
2 zajęcia
Kizomba
Grupa Choreograficzna
21:00 - 22:00
Darek, Aga

Wtorek

  • Kizomba poziom S1Darek, Aga
    2 zajęcia
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Kizomba poziom P3/S1Darek, Aga
    1 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Kizomba poziom P1
    Darek, Aga
    3 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Kizomba Grupa ChoreograficznaDarek, Aga
    21:00 - 22:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Taniec dla Nowożeńców
Szczegóły wkrótce!
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Taniec dla Nowożeńców Szczegóły wkrótce!
    19:00 - 20:00
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Zouk
poziom P1
Ignac, Nela
19:00 - 20:00
2 zajęcia
Zapraszamy Panów!
20:00
Zouk
poziom S2/S3
20:00 - 21:00
Ignac, Nela

Wtorek

  • Zouk poziom S2/S3Ignac, Nela
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Zouk poziom P1
    Ignac, Nela
    2 zajęcia
    Zapraszamy Panów!
    19:00 - 20:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Salsa Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Justyna
Dołącz do grupy!

Czwartek

  • Salsa Ladies Styling poziom OPENJustyna
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Stretching
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!

Wtorek

  • Stretching poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events available!
No events available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa
LA poziom S3
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Salsa
NY poziom S1
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
1 zajęcia
20:00
Salsa
LA poziom P1
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
2 zajęcia
Salsa
LA poziom S3
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna

Poniedziałek

  • Salsa LA poziom P1Daniel, Monika
    2 zajęcia
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Salsa LA poziom S3Daniel, Monika
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00

Środa

  • Salsa LA poziom S3Paweł, Justyna
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Salsa NY poziom S1Paweł, Justyna
    1 zajęcia
    19:00 - 20:00
No events available!

Opis poziomów

PoziomIlość zajęćCharakterystyka
P04Kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub dla tych, którzy pragną przypomnieć sobie podstawy danego stylu.
P1, P2, P34 na poziomPoziom podstawowy dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do osób, które ukończyły poziom P0. Na poziomach P1, P2 oraz P3 kursanci nauczą się podstawowych kombinacji z danej techniki, które będą mogli swobodnie wykorzystywać na tanecznych parkietach.
P3/S1 Improvers4Poziom Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu podstawowego na poziom średni.
S1, S2, S34 na poziomPoziom średni dzielimy na 3 etapy. Kierujemy go do osób, które ukończyły poziom podstawowy oraz poziom Improvers. Na poziomach S1, S2, S3 kursanci swobodnie poruszają się w danej technice tańca. Poznają nowe figury oraz trudniejsze kombinacje.
S3/Z1 Higher Improvers4Poziom Higher Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu średniego na zaawansowany.
Z1, Z2, Z3 4 na poziomPoziom zaawansowany również dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do kursantów, którzy ukończyli poziom średni oraz poziom Higher Improvers. Na tym poziomie kursanci posiadają wysokie umiejętności taneczne. Pogłębiają swoją wiedzę oraz uczą się stosowania niebanalnych rozwiązań w tańcu.
Masterclass-Poziom Masterclass kierowany jest do osób, które ukończyły poziom zaawansowany. Jest to najwyższy poziom, gdzie nie ma określonej ilości godzin. Instruktorzy zaproponują wybranym osobom dołączenie do formacji tanecznych LDA.
Open-Poziom dla wszystkich osób, które znają podstawy danej techniki. Zarówno osoby z poziomu podstawowego jak i zaawansowanego znajdą tu coś dla siebie.