nowy sezon taneczny

Grafik

Sala 103

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Taniec Towarzyski
Od podstaw!
16:00 - 17:00
Konrad, Paulina
start 19.10
17:00
Reggaeton
Choreo
17:00 - 18:00
Ania
start 5.11
Bachata
Footwork&Bodymovement
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Daniel
start 16.10
Bachata Ladies Styling
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Magda S.
3 zajęcia
Sexy Dance
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Ania
start 8.11
Bachata
Intenso
17:00 - 19:00
Konrad, Magda
start 19.10
18:00
Reggaeton
Od podstaw!
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Reggaeton
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Bachata
Footwork&Bodymovement Choreo
18:00 - 19:00
Daniel
Bachata Ladies Styling
Grupa Choreograficzna
18:00 - 19:00
Monika
nabór 17.10
Reggaeton
Choreo
18:00 - 19:00
Ania
start 5.11
Bachata Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Magda
19:00
Bachata
poziom S
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Salsa
LA poziom P0
4 zajęcia
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
ostatnia lekcja z D&M w starym LDA
Bachata
Intenso P3
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
Bachata
Poziom S OPEN
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
20:00
Bachata
Poziom S2
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
10.10 zajęcia odwołane
Bachata
poziom P1
3 zajęcia
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
Intenso P3
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
21:00
Bachata
poziom S OPEN
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
Masterclass
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom P1
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Salsa
LA poziom P2
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna
1 zajęcia
Bachata
poziom P3
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom P0
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
3 zajęcia
22:00
Zajęcia specjalne
Practise Bachata
22:00 - 23:00
I, III poniedziałek miesiąca
start 21.10
Zajęcia specjalne
Practise Kizomba/Zouk
22:00 - 23:00
II, IV wtorek miesiąca

Poniedziałek

  • Reggaeton Od podstaw!Ania
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom SDaniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata Poziom S2Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S OPENMarcin, Magda
    21:00 - 22:00
  • Zajęcia specjalne Practise BachataI, III poniedziałek miesiąca
    start 21.10
    22:00 - 23:00

Wtorek

  • Reggaeton ChoreoAnia
    start 5.11
    17:00 - 18:00
  • Reggaeton poziom OPENAnia
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Salsa LA poziom P0
    4 zajęcia
    Daniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata Masterclass
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00
  • Zajęcia specjalne Practise Kizomba/ZoukII, IV wtorek miesiąca
    22:00 - 23:00

Środa

  • Bachata Footwork&Bodymovement
    Od podstaw!
    Daniel
    start 16.10
    17:00 - 18:00
  • Bachata Footwork&Bodymovement Choreo
    Daniel
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom S2
    Daniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3 Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P1
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata Ladies Styling Od podstaw!Magda S.
    3 zajęcia
    17:00 - 18:00
  • Bachata Ladies Styling Grupa ChoreograficznaMonika
    nabór 17.10
    18:00 - 19:00
  • Bachata poziom S2Daniel, Monika
    ostatnia lekcja z D&M w starym LDA
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    10.10 zajęcia odwołane
    20:00 - 21:00
  • Salsa LA poziom P2Paweł, Justyna
    1 zajęcia
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Sexy Dance Od podstaw!Ania
    start 8.11
    17:00 - 18:00
  • Reggaeton ChoreoAnia
    start 5.11
    18:00 - 19:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom P1
    3 zajęcia
    Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P3
    Marcin, Magda
    21:00 - 22:00

Sobota

  • Taniec Towarzyski Od podstaw!Konrad, Paulina
    start 19.10
    16:00 - 17:00
  • Bachata IntensoKonrad, Magda
    start 19.10
    17:00 - 19:00

Niedziela

  • Bachata Ladies Styling poziom OPENMagda
    18:00 - 19:00
  • Bachata Poziom S OPEN
    Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P0Marcin, Magda
    3 zajęcia
    21:00 - 22:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa
LA poziom P0
4 zajęcia
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
21:00
Salsa
LA poziom P2
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna
1 zajęcia

Wtorek

  • Salsa LA poziom P0
    4 zajęcia
    Daniel, Monika
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Salsa LA poziom P2Paweł, Justyna
    1 zajęcia
    21:00 - 22:00
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Reggaeton
Choreo
17:00 - 18:00
Ania
start 5.11
18:00
Reggaeton
Od podstaw!
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Reggaeton
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Ania
Dołącz do grupy!
Reggaeton
Choreo
18:00 - 19:00
Ania
start 5.11

Poniedziałek

  • Reggaeton Od podstaw!Ania
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • Reggaeton ChoreoAnia
    start 5.11
    17:00 - 18:00
  • Reggaeton poziom OPENAnia
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00

Piątek

  • Reggaeton ChoreoAnia
    start 5.11
    18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Bachata Ladies Styling
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Magda S.
3 zajęcia
18:00
Bachata Ladies Styling
Grupa Choreograficzna
18:00 - 19:00
Monika
nabór 17.10
Bachata Ladies Styling
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Magda

Czwartek

  • Bachata Ladies Styling Od podstaw!Magda S.
    3 zajęcia
    17:00 - 18:00
  • Bachata Ladies Styling Grupa ChoreograficznaMonika
    nabór 17.10
    18:00 - 19:00

Niedziela

  • Bachata Ladies Styling poziom OPENMagda
    18:00 - 19:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Sexy Dance
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Ania
start 8.11

Piątek

  • Sexy Dance Od podstaw!Ania
    start 8.11
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Bachata
Intenso
17:00 - 19:00
Konrad, Magda
start 19.10
18:00
19:00
Bachata
poziom S
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S2
19:00 - 20:00
Daniel, Monika
ostatnia lekcja z D&M w starym LDA
Bachata
Intenso P3
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
Bachata
Poziom S OPEN
19:00 - 20:00
Marcin, Magda
20:00
Bachata
Poziom S2
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom S3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
10.10 zajęcia odwołane
Bachata
poziom P1
3 zajęcia
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
Bachata
Intenso P3
20:00 - 21:00
Marcin, Magda
21:00
Bachata
poziom S OPEN
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
Masterclass
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom P1
21:00 - 22:00
Daniel, Monika
Bachata
poziom P3
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
Bachata
poziom P0
21:00 - 22:00
Marcin, Magda
3 zajęcia

Poniedziałek

  • Bachata poziom SDaniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata Poziom S2Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom S OPENMarcin, Magda
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata Masterclass
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00

Środa

  • Bachata poziom S2
    Daniel, Monika
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3 Daniel, Monika
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P1
    Daniel, Monika
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata poziom S2Daniel, Monika
    ostatnia lekcja z D&M w starym LDA
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom S3
    Daniel, Monika
    10.10 zajęcia odwołane
    20:00 - 21:00

Piątek

  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata poziom P1
    3 zajęcia
    Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P3
    Marcin, Magda
    21:00 - 22:00

Sobota

  • Bachata IntensoKonrad, Magda
    start 19.10
    17:00 - 19:00

Niedziela

  • Bachata Poziom S OPEN
    Marcin, Magda
    19:00 - 20:00
  • Bachata Intenso P3Marcin, Magda
    20:00 - 21:00
  • Bachata poziom P0Marcin, Magda
    3 zajęcia
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Bachata
Footwork&Bodymovement
Od podstaw!
17:00 - 18:00
Daniel
start 16.10
18:00
Bachata
Footwork&Bodymovement Choreo
18:00 - 19:00
Daniel

Środa

  • Bachata Footwork&Bodymovement
    Od podstaw!
    Daniel
    start 16.10
    17:00 - 18:00
  • Bachata Footwork&Bodymovement Choreo
    Daniel
    18:00 - 19:00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
22:00
Zajęcia specjalne
Practise Bachata
22:00 - 23:00
I, III poniedziałek miesiąca
start 21.10
Zajęcia specjalne
Practise Kizomba/Zouk
22:00 - 23:00
II, IV wtorek miesiąca

Poniedziałek

  • Zajęcia specjalne Practise BachataI, III poniedziałek miesiąca
    start 21.10
    22:00 - 23:00

Wtorek

  • Zajęcia specjalne Practise Kizomba/ZoukII, IV wtorek miesiąca
    22:00 - 23:00
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Taniec Towarzyski
Od podstaw!
16:00 - 17:00
Konrad, Paulina
start 19.10

Sobota

  • Taniec Towarzyski Od podstaw!Konrad, Paulina
    start 19.10
    16:00 - 17:00
No events hours available!
No events available!
No events available!

Sala 105

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Jazz
poziom P0
1 zajęcia
17:00 - 18:00
Sylwia
Stretching
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!
Jazz
Choreo
17:00 - 18:00
Sylwia
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
18:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!
Bachata Ladies Styling
poziom Średni
18:00 - 19:00
Monika
Latin Solo
poziom P1
18:00 - 19:00
Paulina
Hip Hop
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel M
start 17.10
Bachata Solo
Szczegóły wkrótce!
18:00 - 19:00
Marcin
19:00
Taniec Użytkowy
poziom P1
19:00 - 20:00
Konrad, Paulina
2 zajęcia
Dołącz do grupy!
Zouk
poziom P1
19:00 - 20:00
Ignac, Nela
3 zajęcia
Salsa Cubana
poziom P2/P3
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
Salsa
NY poziom S3
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
4 zajęcia
Kizomba
poziom S2
19:00 - 20:00
Darek, Aga
4 zajęcia
Salsa Cubana
poziom P0
19:00 - 20:00
Mateusz, Iza
2 zajęcia
20:00
Salsa
LA poziom P3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
4 zajęcia
Zouk
poziom S2/S3
20:00 - 21:00
Ignac, Nela
Salsa
LA poziom S3
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna!
20:00 - 21:00
Paweł i Justyna
Trening zamknięty
Kizomba
poziom P3/S1
20:00 - 21:00
Darek, Aga
2 zajęcia
21:00
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
nabór 21.10
Kizomba
poziom S3/Z1
1 zajęcia
21:00 - 22:00
Darek, Aga
Salsa Cubana
poziom S3
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
nabór 21.10
Kizomba
Grupa Choreograficzna
21:00 - 22:00
Darek, Aga

Poniedziałek

  • Jazz poziom P0
    1 zajęcia
    Sylwia
    17:00 - 18:00
  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00
  • Taniec Użytkowy poziom P1Konrad, Paulina
    2 zajęcia
    Dołącz do grupy!
    19:00 - 20:00
  • Salsa LA poziom P3Daniel, Monika
    4 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    nabór 21.10
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Stretching poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Bachata Ladies Styling poziom Średni
    Monika
    18:00 - 19:00
  • Zouk poziom P1Ignac, Nela
    3 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Zouk poziom S2/S3Ignac, Nela
    20:00 - 21:00
  • Kizomba poziom S3/Z1
    1 zajęcia
    Darek, Aga
    21:00 - 22:00

Środa

  • Jazz ChoreoSylwia
    17:00 - 18:00
  • Latin Solo poziom P1Paulina
    18:00 - 19:00
  • Salsa Cubana poziom P2/P3Paweł, Justyna
    19:00 - 20:00
  • Salsa LA poziom S3Paweł, Justyna
    20:00 - 21:00
  • Salsa Cubana poziom S3Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
  • Hip Hop poziom OPENDaniel M
    start 17.10
    18:00 - 19:00
  • Salsa NY poziom S3Paweł, Justyna
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna!Paweł i Justyna
    Trening zamknięty
    20:00 - 21:00
  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    nabór 21.10
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Bachata Solo Szczegóły wkrótce!Marcin
    18:00 - 19:00
  • Kizomba poziom S2Darek, Aga
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Kizomba poziom P3/S1
    Darek, Aga
    2 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Kizomba Grupa ChoreograficznaDarek, Aga
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Salsa Cubana poziom P0Mateusz, Iza
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna!
20:00 - 21:00
Paweł i Justyna
Trening zamknięty

Czwartek

  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna!Paweł i Justyna
    Trening zamknięty
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa Cubana
poziom P2/P3
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
Salsa Cubana
poziom P0
19:00 - 20:00
Mateusz, Iza
2 zajęcia
21:00
Salsa Cubana
poziom S3
21:00 - 22:00
Paweł, Justyna

Środa

  • Salsa Cubana poziom P2/P3Paweł, Justyna
    19:00 - 20:00
  • Salsa Cubana poziom S3Paweł, Justyna
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Salsa Cubana poziom P0Mateusz, Iza
    2 zajęcia
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Daniel
Dołącz do grupy!
18:00
Salsa Solo
Intensywne Spalanie
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel
Dołącz do grupy!

Poniedziałek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Salsa Solo Intensywne Spalanie
    poziom OPEN
    Daniel
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Latin Solo
poziom P1
18:00 - 19:00
Paulina

Środa

  • Latin Solo poziom P1Paulina
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Bachata Ladies Styling
poziom Średni
18:00 - 19:00
Monika

Wtorek

  • Bachata Ladies Styling poziom Średni
    Monika
    18:00 - 19:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Bachata Solo
Szczegóły wkrótce!
18:00 - 19:00
Marcin

Piątek

  • Bachata Solo Szczegóły wkrótce!Marcin
    18:00 - 19:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Jazz
poziom P0
1 zajęcia
17:00 - 18:00
Sylwia
Jazz
Choreo
17:00 - 18:00
Sylwia

Poniedziałek

  • Jazz poziom P0
    1 zajęcia
    Sylwia
    17:00 - 18:00

Środa

  • Jazz ChoreoSylwia
    17:00 - 18:00
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
nabór 21.10
Formacja Taneczna
Las Estrellas
trening zamknięty
21:00 - 22:00
Monika
nabór 21.10

Poniedziałek

  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    nabór 21.10
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Formacja Taneczna Las Estrellas
    trening zamknięty
    Monika
    nabór 21.10
    21:00 - 22:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Kizomba
poziom S2
19:00 - 20:00
Darek, Aga
4 zajęcia
20:00
Kizomba
poziom P3/S1
20:00 - 21:00
Darek, Aga
2 zajęcia
21:00
Kizomba
poziom S3/Z1
1 zajęcia
21:00 - 22:00
Darek, Aga
Kizomba
Grupa Choreograficzna
21:00 - 22:00
Darek, Aga

Wtorek

  • Kizomba poziom S3/Z1
    1 zajęcia
    Darek, Aga
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Kizomba poziom S2Darek, Aga
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Kizomba poziom P3/S1
    Darek, Aga
    2 zajęcia
    20:00 - 21:00
  • Kizomba Grupa ChoreograficznaDarek, Aga
    21:00 - 22:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Zouk
poziom P1
19:00 - 20:00
Ignac, Nela
3 zajęcia
20:00
Zouk
poziom S2/S3
20:00 - 21:00
Ignac, Nela

Wtorek

  • Zouk poziom P1Ignac, Nela
    3 zajęcia
    19:00 - 20:00
  • Zouk poziom S2/S3Ignac, Nela
    20:00 - 21:00
No events hours available!
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Stretching
poziom OPEN
17:00 - 18:00
Sylwia
Dołącz do grupy!

Wtorek

  • Stretching poziom OPENSylwia
    Dołącz do grupy!
    17:00 - 18:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Hip Hop
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Daniel M
start 17.10

Czwartek

  • Hip Hop poziom OPENDaniel M
    start 17.10
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Taniec Użytkowy
poziom P1
19:00 - 20:00
Konrad, Paulina
2 zajęcia
Dołącz do grupy!

Poniedziałek

  • Taniec Użytkowy poziom P1Konrad, Paulina
    2 zajęcia
    Dołącz do grupy!
    19:00 - 20:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa
NY poziom S3
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
4 zajęcia
20:00
Salsa
LA poziom P3
20:00 - 21:00
Daniel, Monika
4 zajęcia
Salsa
LA poziom S3
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna

Poniedziałek

  • Salsa LA poziom P3Daniel, Monika
    4 zajęcia
    20:00 - 21:00

Środa

  • Salsa LA poziom S3Paweł, Justyna
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Salsa NY poziom S3Paweł, Justyna
    4 zajęcia
    19:00 - 20:00
No events available!

Sala 276

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Yoga&Stretching
Zajęcia poranne
08:00 - 09:00
Sylwia | Zapisy!
start 24.10
18:00
High Heels
poziom P0
18:00 - 19:00
Monika
start 21.10
Salsa Ladies Styling
poziom P0
18:00 - 19:00
Justyna
1 zajęcia
Stretching
Wyzwanie szpagatowe!
18:00 - 19:00
Sylwia
start 16.10
Ciało tancerza - trening wzmacniający
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Maciek
start 19.09
19:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna
Newborn Salseros
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
start 29.10
Taniec Użytkowy
poziom P0
19:00 - 20:00
Konrad, Paulina
start 16.10
20:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna
start 29.10
21:00
Salsa&Bachata Intro
kurs dla osób chcących dołączyć do istniejących grup!
21:00 - 22:00
Daniel
start 21.10
Zouk
poziom P0
21:00 - 22:00
Ignac, Nela
start 24.10
Rueda de Bachata
Od podstaw!
21:00 - 22:00
Daniel
start 24.10
Salsa Cubana
poziom P0
21:00 - 22:00
Maciek
start 18.10

Poniedziałek

  • High Heels poziom P0Monika
    start 21.10
    18:00 - 19:00
  • Salsa&Bachata Intro kurs dla osób chcących dołączyć do istniejących grup!Daniel
    start 21.10
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Salsa Ladies Styling poziom P0Justyna
    1 zajęcia
    18:00 - 19:00
  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna
    Newborn Salseros
    Paweł, Justyna
    start 29.10
    19:00 - 20:00
  • Salsa ON 1 Grupa ChoreograficznaPaweł, Justyna
    start 29.10
    20:00 - 21:00
  • Zouk poziom P0Ignac, Nela
    start 24.10
    21:00 - 22:00

Środa

  • Stretching Wyzwanie szpagatowe! Sylwia
    start 16.10
    18:00 - 19:00
  • Taniec Użytkowy poziom P0Konrad, Paulina
    start 16.10
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Yoga&Stretching Zajęcia poranneSylwia | Zapisy!
    start 24.10
    08:00 - 09:00
  • Ciało tancerza - trening wzmacniający poziom OPENMaciek
    start 19.09
    18:00 - 19:00
  • Rueda de Bachata Od podstaw!Daniel
    start 24.10
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Salsa Cubana poziom P0Maciek
    start 18.10
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Salsa Ladies Styling
poziom P0
18:00 - 19:00
Justyna
1 zajęcia

Wtorek

  • Salsa Ladies Styling poziom P0Justyna
    1 zajęcia
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
High Heels
poziom P0
18:00 - 19:00
Monika
start 21.10

Poniedziałek

  • High Heels poziom P0Monika
    start 21.10
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Stretching
Wyzwanie szpagatowe!
18:00 - 19:00
Sylwia
start 16.10

Środa

  • Stretching Wyzwanie szpagatowe! Sylwia
    start 16.10
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Ciało tancerza - trening wzmacniający
poziom OPEN
18:00 - 19:00
Maciek
start 19.09

Czwartek

  • Ciało tancerza - trening wzmacniający poziom OPENMaciek
    start 19.09
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Salsa&Bachata Intro
kurs dla osób chcących dołączyć do istniejących grup!
21:00 - 22:00
Daniel
start 21.10

Poniedziałek

  • Salsa&Bachata Intro kurs dla osób chcących dołączyć do istniejących grup!Daniel
    start 21.10
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna
Newborn Salseros
19:00 - 20:00
Paweł, Justyna
start 29.10
20:00
Salsa ON 1
Grupa Choreograficzna
20:00 - 21:00
Paweł, Justyna
start 29.10

Wtorek

  • Salsa ON 1 Grupa Choreograficzna
    Newborn Salseros
    Paweł, Justyna
    start 29.10
    19:00 - 20:00
  • Salsa ON 1 Grupa ChoreograficznaPaweł, Justyna
    start 29.10
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Zouk
poziom P0
21:00 - 22:00
Ignac, Nela
start 24.10

Wtorek

  • Zouk poziom P0Ignac, Nela
    start 24.10
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Yoga&Stretching
Zajęcia poranne
08:00 - 09:00
Sylwia | Zapisy!
start 24.10

Czwartek

  • Yoga&Stretching Zajęcia poranneSylwia | Zapisy!
    start 24.10
    08:00 - 09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Rueda de Bachata
Od podstaw!
21:00 - 22:00
Daniel
start 24.10

Czwartek

  • Rueda de Bachata Od podstaw!Daniel
    start 24.10
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Taniec Użytkowy
poziom P0
19:00 - 20:00
Konrad, Paulina
start 16.10

Środa

  • Taniec Użytkowy poziom P0Konrad, Paulina
    start 16.10
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Salsa Cubana
poziom P0
21:00 - 22:00
Maciek
start 18.10

Piątek

  • Salsa Cubana poziom P0Maciek
    start 18.10
    21:00 - 22:00
No events available!

Opis poziomów

PoziomIlość zajęćCharakterystyka
P04Kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub dla tych, którzy pragną przypomnieć sobie podstawy danego stylu.
P1, P2, P34 na poziomPoziom podstawowy dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do osób, które ukończyły poziom P0. Na poziomach P1, P2 oraz P3 kursanci nauczą się podstawowych kombinacji z danej techniki, które będą mogli swobodnie wykorzystywać na tanecznych parkietach.
P3/S1 Improvers4Poziom Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu podstawowego na poziom średni.
S1, S2, S34 na poziomPoziom średni dzielimy na 3 etapy. Kierujemy go do osób, które ukończyły poziom podstawowy oraz poziom Improvers. Na poziomach S1, S2, S3 kursanci swobodnie poruszają się w danej technice tańca. Poznają nowe figury oraz trudniejsze kombinacje.
S3/Z1 Higher Improvers4Poziom Higher Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu średniego na zaawansowany.
Z1, Z2, Z3 4 na poziomPoziom zaawansowany również dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do kursantów, którzy ukończyli poziom średni oraz poziom Higher Improvers. Na tym poziomie kursanci posiadają wysokie umiejętności taneczne. Pogłębiają swoją wiedzę oraz uczą się stosowania niebanalnych rozwiązań w tańcu.
Masterclass-Poziom Masterclass kierowany jest do osób, które ukończyły poziom zaawansowany. Jest to najwyższy poziom, gdzie nie ma określonej ilości godzin. Instruktorzy zaproponują wybranym osobom dołączenie do formacji tanecznych LDA.
Open-Poziom dla wszystkich osób, które znają podstawy danej techniki. Zarówno osoby z poziomu podstawowego jak i zaawansowanego znajdą tu coś dla siebie.