Kursy Początkujące

Lista kursów początkujących do których można dołączyć.

DzieńTechnikaGodzinaInstruktorUwagi
PoniedziałekStretching kurs szpagatowy16:15SylwiaMożna dołączyć!
Salsa Solo Intensywne Spalanie18:00Danielmożna dołączyć!
Bachata19:00Daniel, MonikaMożna dołączyć!
Salsa Suelta20:00PawełMożna dołączyć!
WtorekFit Latin17:00Martynastart 14.08
Reggaeton18:00AniaMożna dołączyć!
ŚrodaBachata Footwork&Bodymovement dla Pań i Panów 18:00DanielMożna dołączyć!
CzwartekSalsa Solo Intensywne Spalanie17:00DanielMożna dołączyć!
Salsa Cubana19:00Konrad, DariaMożna dołączyć!
Bachata21:00Konrad, DariaMożna dołączyć!
SobotaBachata Ladies Styling18:00DariaMożna dołączyć!
Niedziela Bachata Footwork&Bodymovement18:00KonradMożna dołączyć!

Opis poziomów

PoziomIlość zajęćCharakterystyka
P04Kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub dla tych, którzy pragną przypomnieć sobie podstawy danego stylu.
P1, P2, P34 na poziomPoziom podstawowy dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do osób, które ukończyły poziom P0. Na poziomach P1, P2 oraz P3 kursanci nauczą się podstawowych kombinacji z danej techniki, które będą mogli swobodnie wykorzystywać na tanecznych parkietach.
P3/S1 Improvers4Poziom Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu podstawowego na poziom średni.
S1, S2, S34 na poziomPoziom średni dzielimy na 3 etapy. Kierujemy go do osób, które ukończyły poziom podstawowy oraz poziom Improvers. Na poziomach S1, S2, S3 kursanci swobodnie poruszają się w danej technice tańca. Poznają nowe figury oraz trudniejsze kombinacje.
S3/Z1 Higher Improvers4Poziom Higher Improvers, czyli poziom przygotowujący kursantów do przejścia z poziomu średniego na zaawansowany.
Z1, Z2, Z3 4 na poziomPoziom zaawansowany również dzielimy na 3 etapy. Jest on skierowany do kursantów, którzy ukończyli poziom średni oraz poziom Higher Improvers. Na tym poziomie kursanci posiadają wysokie umiejętności taneczne. Pogłębiają swoją wiedzę oraz uczą się stosowania niebanalnych rozwiązań w tańcu.
Masterclass-Poziom Masterclass kierowany jest do osób, które ukończyły poziom zaawansowany. Jest to najwyższy poziom, gdzie nie ma określonej ilości godzin. Instruktorzy zaproponują wybranym osobom dołączenie do formacji tanecznych LDA.
Open-Poziom dla wszystkich osób, które znają podstawy danej techniki. Zarówno osoby z poziomu podstawowego jak i zaawansowanego znajdą tu coś dla siebie.