25

paź 2017

High Heels

High Heels

Taniec na wysokich obcasach | Kurs solo

Co to jest high heels?

High Heels, czyli taniec na ulubionych szpilkach. To niezwykła technika tańca łącząca różne style takie jak dancehall, vouging czy sexy dance. Zajęcia tańca High Heels w Latin Dance Academy w Łodzi to nie tylko nauka zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobywanie umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Po kursie tańca High Heels staniesz się bardziej świadoma swojego ciała, co zdecydowanie zwiększy pewność siebie! Wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladów, czyli partii ciała będących jednymi z największych atutów kobiet. Dzięki kursowi high heels Twoja sylwetka się wyszczupli i nabierze jędrności.

Dla kogo jest kurs High Heels?

High heels to kurs tańca solo dla kobiet w każdym wieku, pragnących wyrobić w sobie nawyk poruszania się w sposób zmysłowy i z gracją. Niezależnie od tego czy dopiero uczysz się chodzić w butach na obcasie, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności – zajęcia z tańca w szpilkach, w Latin Dance Academy są właśnie dla Ciebie.

nauka-tanca-na-obcasach-high-heels

Co założyć?

Odzież nie powinna krępować Twoich ruchów podczas treningu, dlatego polecamy legginsy bądź spodnie dresowe oraz wygodną koszulkę. Nie zapomnij o najważniejszym elemencie. Jeśli chodzi o buty do tańca to zabierz ze sobą  ulubione szpilki, w których czujesz się komfortowo.

czerwone-szpilki-red-high-heels-taniec

Media