25

paź 2017

High Heels

High Heels

Taniec na wysokich obcasach | Kurs solo

Co to jest high heels?

High Heels to nic innego jak taniec na szpilkach! To niezwykła technika tańca łącząca różne style, takie jak : dancehall, vouging czy sexy dance. Właśnie na tych zajęciach pozyskasz umiejętność swobodnego poruszania się w szpilkach na co dzień. Nauczysz się także wielu zmysłowych i kobiecych ruchów i choreografii, które będziesz mogła wykorzystywać na imprezach! W trakcie kursu zyskasz większą pewność siebie oraz staniesz się bardziej świadoma własnego ciała. Dodatkowo wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladków.

Dla kogo jest kurs High Heels?

High heels to kurs tańca solo dla kobiet w każdym wieku, pragnących wyrobić w sobie nawyk poruszania się w sposób zmysłowy i z gracją. Niezależnie od tego czy dopiero uczysz się chodzić w butach na obcasie, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności – zajęcia z tańca w szpilkach, w Latin Dance Academy są właśnie dla Ciebie. Na zajęciach razem stworzymy magiczną atmosferę pasji i kobiecości!

sylwia-sulwinska-kurdziel-instruktorka-tanca-latin-dance-academy-lodz

Co założyć?

Najważniejszą zasadą jest wygoda! Strój nie powinien krępować Twoich ruchów podczas treningu, dlatego bezpieczną opcją są legginsy lub spodnie dresowe oraz wygodna koszulka. Nie zapomnij o kluczowym elemencie High Heels – szpilki! Na zajęcia zabierz ze sobą ulubione buty, które mają stabilny obcas oraz mocno trzymają kostkę, np. sznurowane botki.

czerwone-szpilki-red-high-heels-taniec

Media