Nabór do Grup Choreograficznych LDA!

Ogłaszamy nabór do grup choreograficznych 💃🏻🕺🏻 Przez najbliższe 2 miesiące będziemy przygotowywać się do wspólnego show ,Welcome to Burlesque!’, którego premiera będzie miała miejsce 8 marca w Klub Spadkobierców🤩 A wszystko po to aby należycie uczcić dzień naszych wspaniałych Pań🌹👠 Będzie show, będzie impreza, będzie się działo❗

Zobaczcie na jakie grupy choreograficzne zapraszają nasi Instruktorzy! Mamy nadzieję, ze każdy z Was znajdzie coś idealnego dla

Bachata Ladies Styling by Monika Sęk-Rojewska

TERMIN: czwartki ⏰18:00
START – 17 stycznia
Nasza Monika przygotowała wyjątkową choreografię skierowaną tylko i wyłącznie dla Kobiet. Szykujcie się na układ pełen sensualności, kobiecości ale też niezwykle ekspresyjny i dynamiczny. Ojjj, już teraz wiemy że nasz pokazowy parkiet zostanie rozgrzany do czerwoności!
✔Na zajęcia zapraszamy wszystkie Panie, które ukończyły poziom P3 i wyższy.


Zapraszamy do obejrzenia projektów formacyjnych Moniki:
bit.ly/2MKeeSC

 

Daniel’s Crew

TERMIN: środy ⏰18:00
START – 16 stycznia
Szybkich sekwencji kroków połączonych z nietuzinkowym bachatowym bodymovementem nauczysz się oczywiście u… Daniel Rojewski! Jego grupę charakteryzuje ogromna pracowitość, pasja i niezastąpiona pozytywna energia.
Dołącz do nich!
✔ Na zajęcia zapraszamy wszystkich znających podstawy Bachaty.
Zobacz efekty pracy grupy Daniela nad ostatnim projektem:
https://bit.ly/2RrsyGg

Salsa ON 1 Couples

TERMIN: czwartki o ⏰20:00
START: 17 stycznia
Projekt Paweł Wróbel Wróblewski i Justyna Jaroszewska, który z pewnością przyciągnie największych miłośników gorącej Salsy ON 1. Wyjątkowe kombinacje i elegancja sprawią, że podczas występu zarówno Panie i Panowie poczują się jak prawdziwe gwiazdy sceny tanecznej!
Zobaczcie dotychczasowe choreografie Pawła i Justyny!
http://bit.ly/2z41BQ8
https://bit.ly/2Dc68Qz

Uwaga❗Do tej grupy obowiązują zapisy w parach. Osoby chętne bez partnera/partnerki prosimy również o kontakt z naszym biurem – zostaną one wpisane na listę rezerwową 🙂

Bachata Choreo by Marcin & Magda

TERMIN: piątki ⏰20:00 – 21:00 i niedziele ⏰19:00 – 20:00
START – 18 stycznia
Choreografie Magdy i Marcina mogliście już podziwiać podczas naszej Wigilii, Imprezy Charytatywnej na rzecz Łódzkiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, Pierwszych Urodzin #LDA oraz licznych łódzkich eventów. Kto już miał okazję tańczyć w teamie tego duetu wie, że szykuje się kolejna zaskakująca, pełna wyjątkowych kombinacji choreografia! Dbałość naszych Instruktorów o każdy detal sprawi, że będziecie wyglądać olśniewająco na naszej scenie!
✔Na zajęcia zapraszamy wszystkich Bachateros, którzy tańczą na poziomie średnim i wyższym!
Zobaczcie poprzednie projekty Marcina i Magdy:
http://bit.ly/2NkTRwr
https://bit.ly/2SSNCC7

 

Jazz Project

TERMIN: środy ⏰17:00
START: 16 stycznia
Zapraszamy do kolejnego projektu choreograficznego Sylwia Sulwińska-Kurdziel – osoby z ogromną pasją, energią i wspaniałymi umiejętnościami! Będzie lirycznie, wzruszająco ale też z pazurem – nie możemy doczekać się efektu!
✔ Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy kochają solowy taniec, pragną zagłębić się w technikę jazzu i wystąpić na naszej urodzinowej scenie!
Zobaczcie urodzinowy projekt Sylwii:
https://bit.ly/2VUNZhl

 

Reggaeton Choreo by Anna Paradowska

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

WYBIERZ SWOJĄ GRUPĘ!

Wszystkie pokazy będzie łączyło jedno – niesamowity, seksowny, wyrazisty klimat Burleski!

Ojj, będzie się działo🔥 Zapraszamy!

Gdzie?

Latin Dance Academy
Ul. Piotrkowska 103/105