Justyna Jaroszewska

Instruktorka Latin Dance Academy

Justyna pierwsze kroki taneczne stawiała w domu przed lustrem przymierzając stroje starszej siostry, która przez większość jej dzieciństwa szykowała się na zawody tańca towarzyskiego. Do dziś pamięta te piękne suknie, buty i błyszczące dodatki. W wieku 10 lat postanowiła, że będzie tancerką i śladami siostry zapisała się na taniec towarzyski. Po przerwie w 2013 roku postanowiła wrócić do tańca i dalej się rozwijać. Trafiła do szkoły tańca Project Salsa Dance Company i od tamtej pory zaczęła interesować się stylami latino, które rozwijała uczęszczając na zajęcia do łódzkich szkół tańca. Pierwszą miłością była bachata. Zajęcia 7 dni w tygodniu, treningi do późnych godzin nocnych i tysiące przetańczonych godzin na imprezach latino szybko przyniosły efekty. To na tych pierwszych treningach nauczyła się wytrwałości i wiary, że ciężka praca popłaca. Bachata nauczyła ją feelingu, spokoju i opanowania w tańcu.
Justyna uwielbia się uczyć i ciągle jej mało ruchu dlatego postanowiła spróbować swoich sił w salsie, która… wygrała z bachatą. Od tego momentu całą swoją uwagę skierowała na salsę. Jej ciężka praca i konsekwencja bardzo szybko przekładają się na efekty. W 2015 roku została instruktorką w szkole tańca Project Salsa. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności wyjeżdżając na festiwale i warsztaty w Polsce i Europie. Wolny weekend to dla niej świętość.
Jej autorytetem i główną inspiracją w tym co robi jest Karel Flores, z która miała okazję wystąpić na jednej scenie podczas jednego z największych festiwali salowych w Europie Warsaw El Sol Salsa Festival. Osobiście to dla niej dowód na to, że marzenia się spełniają i zawsze trzeba wierzyć w siebie.

justyna-jaroszewska-instruktorka-tanca-latin-dance-academy-lodz