06

lis 2017

BachaZouk

BachaZouk

Kurs tańca w parach

Co to jest BachaZouk?

To wyjątkowa mieszanka bachaty oraz brazylijskiego zouka. Każdy pasjonat bachaty widzi, że światowe trendy taneczne zmierzają w kierunku mieszania różnych stylów, największe gwiazdy bachatowe od dawna wplatają w swoje układy i zajęcia elementy znane dobrze z zouka. Wszelkie ruchy głową, wychyły, obroty poza osią są właśnie tymi elementami. Bachazouk to zajęcia zorientowane głównie na wzbogacenie Waszego bachatowego warsztatu o te właśnie techniki. Coraz więcej imprez tanecznych w Polsce oferuje typowy parkiet sensualny, na którym bachazouk świetnie się sprawdzi!

Dla kogo jest kurs bachazouka?

Zdecydowanie dla wszystkich bachateros, którzy bardzo dobrze opanowali podstawy bachaty i chcieliby urozmaicić swój taniec, ale również dla ludzi tańczących zouka, którzy chcieliby spróbować czegoś innego. Zajęcia bachazouka będą skupiać się w dużej mierze na technicznych aspektach elementów zoukowych wykorzystywanych w bachacie. Kurs bachazouka z pewnością będzie wyzwaniem nie tylko dla bachateros, ale również dla wszystkich tańczących zouka.

bachazouk-kurs-tanca-nela

Co założyć?

Na kursie bachazouka najlepiej sprawdzą się legginsy podkreślające sylwetkę oraz wygodna koszulka lub top. Jeżeli czujesz się komfortowo w dresach lub jeansach – nie ma problemu. Masz się czuć się atrakcyjnie oraz swobodnie. Na początku polecamy wygodne obuwie sportowe, natomiast później zachęcamy do zakupu butów do tańca.

bachazouk-kurs-tanca-ignac

Media