Bachata Ladies Styling

Kurs tańca solo

Co to jest bachata ladies styling?

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany, jednakże jego sensualna odmiana narodziła się w Hiszpanii. W ostatnich latach zawitał także do Łodzi, gdzie kursy bachaty spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Bachata charakteryzuje się ogromną zmysłowością, sensualnością i płynnością ruchów. Podczas zajęć tanecznych stopniowo poznajemy podstawowe kroki bachaty,  skupiamy uwagę na technice. Na kursie tańca bachata ladies styling uczymy się poprawnego ruchu głowy, klatki, bioder, stóp oraz innych partii ciała. Pokazujemy w jaki sposób pracować rękoma oraz dłońmi, żeby czuć się atrakcyjnie i niezwykle kobieco na tanecznym parkiecie.  Na każdych zajęciach bachaty w naszej szkole tańca uczymy również krótkich choreografii, poprzez które poprawisz swoją koordynację i pamięć ruchową. Pokazujemy jak poprawnie oddychać w tańcu oraz nadać swojemu ruchowi odpowiednią dynamikę. Gorąca bachatowa muzyka, z pewnością oderwie Was od szarej codzienności i porwie całe ciało do tańca w naszej szkole w samym centrum miasta Łódź. Uwolnij swoje emocje, zmysłowość i kobiecość razem z instruktorkami bachaty w Latin Dance Academy.

Dla kogo jest kurs Bachata Ladies Styling?

Przedstawiony kurs tańca dedykujemy Paniom, które są zainteresowane tanecznymi zajęciami solowymi, jak i tym, które tańczą już bachatę w parze i pragną jeszcze mocniej zagłębić się w technikę tańca oraz ćwiczyć i kreować własny styling. Lekcje bachata ladies styling są zarówno dla osób zaawansowanych oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.

bachata-ladies-styling-taniec-kurs-lodz

Co założyć?

Najlepiej sprawdzą się legginsy podkreślające sylwetkę oraz wygodna koszulka lub top. Jeżeli czujesz się komfortowo w dresach lub jeansach – nie ma problemu! Masz się czuć się atrakcyjnie ale też swobodnie. Na początku polecamy wygodne obuwie sportowe, natomiast później zachęcamy do zakupu obuwia tanecznego.

bachata-nauka-ladies-styling-lodz

Media