Bachata dla Dzieci

Bachata4Kids

Co to jest bachata dla dzieci?

Lekcje tańca bachata dla dzieci. Nowość w naszym mieście! Jedyne takie zajęcia w Łodzi! Bachata dla dzieci w wieku 7-12 lat. Na zajęciach bachaty dla najmłodszych przygotujemy ciało dzieci do tańca poprzez ćwiczenia wzmacniające, koordynacyjne i rozciągające. Podczas zajęć tanecznych nauczymy dzieci podstawowych kroków bachaty. Będziemy pracować nad techniką tańca oraz odpowiednią pracą stóp, bioder, klatki, głowy i całego ciała. Na lekcjach tańca pokażemy również jak kreować swój własny bachatowy styling.

W naszej szkole Wasze dzieci z pewnością będą się świetnie bawić, ale także na każdych zajęciach bachaty otrzymają ogromną dawkę wiedzy – specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń i zabaw sprawi, że Twoje dziecko z pewnością zakocha się w tym tańcu. Stawiamy na rozwój, dlatego po przebytych lekcjach bachaty dla dzieci, Wasze pociechy będą miały okazję wystąpić podczas warsztatów i eventów organizowanych przez Latin Dance Academy w Łodzi oraz podczas największych tanecznych wydarzeń w Polsce. Wybranym dzieciom zaproponujemy również udział w konkursach i turniejach!

Dla kogo jest kurs Bachata4Kids?

Dla dzieci w wieku 7-12 lat, które wykazują zainteresowanie muzyką i każdą formą ruchu.

monika-sek-instruktorka-tanca-latin-dance-academy-lodz

Co założyć?

Wygodny strój, niekrępujący ruchów tj. legginsy, dresy, koszulki. Na początku polecamy wygodne obuwie sportowe. Na zajęciach bachaty trenujemy również bez butów zatem mogą to być również zwykłe skarpetki.

daniel-rojewski-instruktor-tanca-latin-dance-academy-lodz

Media